Strona główna » Biura nieruchomości » Informacje o biurze
REKLAMA

BIURO NIERUCHOMOŚCI ZALESKI

ul. GRUNWALDZKA 99
80-244 Gdańsk

telefony: 58 344 07 07
fax:
email: sprzedaz@zaleski.pl
strona www: www.zaleski.pl

Liczba ofert sprzedaży biura: 551

Liczba ofert wynajmu biura: 331

Lista pracowników biura:

Iwona Beszterda

tel. 58 344 07 07, 501266255
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:iwona.b@zaleski.pl

Łukasz Biekieta

tel. 58 344 07 07, 500-111-616
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:lukasz.b@zaleski.pl

Dorota Bortkiewicz

tel. 58 344 07 07, 501 110 310
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Pośrednik nr. lic. 9683

email:dorota.b@zaleski.pl

Agnieszka Flitta

tel. , 516058058
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:agnieszka.f@zaleski.pl

Anna Klein

tel. 58 344 07 07,
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:magdalena.s@zaleski.pl

Barbara Kłębowska

tel. 58 344 07 07, 516 021 021
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:barbara.k@zaleski.pl

Karolina Kwiatek

tel. ,
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości


Karolina Leśniewska

tel. 58 344 07 07, 516 147 147
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Pośrednik nr. lic. 13314

email:karolina.l@zaleski.pl

Hanna Nurkiewicz

tel. 58 344 07 07, 501 050 850
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:hanna.n@zaleski.pl

Agnieszka Paszulewicz

tel. 58 344 07 07, 508058058
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:agnieszka.p@zaleski.pl

Adrianna Wolszon

tel. 58 344 07 07,
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:adrianna.w@zaleski.pl

Paweł Zaleski

tel. 58 344 07 07, 501 07 07 07
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:pawel@zaleski.pl

Anna Zawadzka - Grudzińska

tel. 58 344 07 07, 501 390 300
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Pośrednik nr. lic. 9293

email:anna.z@zaleski.pl