Strona główna » Biura nieruchomości » Informacje o biurze
REKLAMA

ANDRZEJCZYK NIERUCHOMOŚCI

ul. Świętojańska 110/13 ; 81-388 GDYNIA ;
Array Ul. Gdańska 31; 84-240 Reda

telefony: +48 58 781 94 00, +48 58 380 09 99
fax: +48 58 333 40 09
email: biuro@andrzejczyk.pl
strona www: www.andrzejczyk-nieruchomosci.pl

Liczba ofert sprzedaży biura: 881

Liczba ofert wynajmu biura: 102

Lista pracowników biura:

Miłosz Andrzejczyk

tel. +48 58 781 94 00, +48 792-574-922
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Pośrednik nr. lic. 8138

email:milosz@andrzejczyk.pl

Piotr Buchwak

tel. +48 58 781 94 00, +48 58 781 94 00
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:piotr.b@andrzejczyk.pl

Joanna Karenkiewicz

tel. +48 58-781-94-00, +48 570-596-057
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:joanna.k@andrzejczyk.pl

Dagmara Kobylińska

tel. +48 58 781 94 00, +48 530 326 466
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:dagmara.k@andrzejczyk.pl

Grażyna Kupper

tel. +48 58 781 94 00, +48 531 222 726
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:grazyna.k@andrzejczyk.pl

Ewa Lebedowicz

tel. +48 58 781-94-00, +48 792-453-133
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:ewa.l@andrzejczyk.pl

Wanda Łukaszewska

tel. +48 58 781 94 00, +48 792 453 006
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:wanda.l@andrzejczyk.pl

Eugenia Małolepsza

tel. +48 58-781-94-00, +48 792-574-923
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:eugenia.m@andrzejczyk.pl

Patrycja Marszała

tel. +48 58 380 09 99, +48 530 326 477
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:patrycja.m@andrzejczyk.pl

Ewa Matyjek

tel. +48 58 781-94-00, +48 536-734-262
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:ewa.m@andrzejczyk.pl

Andrzejczyk Miłosz

tel. +48 58 781 94 00, +48 58 781 94 00, +48 58 380 09 99,
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Pośrednik nr. lic. 8138

email:milosz@andrzejczyk.pl

Justyna Mróz II

tel. +48 58 781-94-00, +48 792-574-922
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:justyna.m@andrzejczyk.pl

Joanna Neumann

tel. +48 58 380 09 99, +48 570 085 910
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:joanna.n@andrzejczyk.pl

Monika Sikorska

tel. +48 58 781 94 00, +48 530 326 455
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:monika.s@andrzejczyk.pl

Agnieszka Wojdyniak

tel. , +48 792-255-112
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:agnieszka.w@andrzejczyk.pl