Strona główna » Biura nieruchomości » Informacje o biurze
REKLAMA

ANDRZEJCZYK ODDZIAŁ WARSZAWA

ul. Al. Wincentego Witosa 31/135
00-710 Warszawa

telefony: +48 22 299 63 03
fax:
email: warszawa@andrzejczyk.pl
strona www: www.andrzejczyk-nieruchomosci.pl

Liczba ofert sprzedaży biura: 172

Liczba ofert wynajmu biura: 40

Lista pracowników biura:

Miłosz Andrzejczyk

tel. +48 506-170-647, +48 506-170-647
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Pośrednik nr. lic. 8138

email:robert.s@andrzejczyk.pl

Jacek Bednarek

tel. +48 22 299 63 03, +48 533-506-118
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:jacekb@andrzejczyk.pl

Iwona Całka

tel. +48 22 299-63-03, +48 535-495-580
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:iwonac@andrzejczyk.pl

Małgorzata

tel. +48 22 299-63-03, +48 533-506-118
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:malgorzatak@andrzejczyk.pl

Mateusz

tel. , +48 533-534-249
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:mateusz.p@andrzejczyk.pl

Robert Strzemieczny

tel. +48 22 299 63 03, +48 570-596-055
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:robert.s@andrzejczyk.pl

Monika Weiss

tel. +48 22 299 63 03, +48 690-997-441
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:monikaw@andrzejczyk.pl