Strona główna » Biura nieruchomości » Informacje o biurze
REKLAMA

DOM & HOUSE Sp. z o.o. Sp. K.

ul. 3 MAJA 42/2
81-743 Sopot

telefony: 58 550 42 02
fax: 58 550 42 03
email: biuro@domhouse.pl
strona www: www.domhouse.pl

Liczba ofert sprzedaży biura: 61

Liczba ofert wynajmu biura: 11

Lista pracowników biura:

Krzysztof Aranowski

tel. 58 550 42 02, 602 304 758
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:k.aranowski@domhouse.pl

Monika Bondarczyk

tel. 58 526 23 88 , 735 001 199
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:m.bondarczyk@domhouse.pl

Sylwia Deorocka

tel. 58 526 23 88, 733 216 315
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:s.deorocka@domhouse.pl

Karolina Ellwart

tel. 58 550 42 02, 883 374 231
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:k.ellwart@domhouse.pl

Kamil Estrop

tel. 58 550 42 02, 690 991 300
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:k.estrop@domhouse.pl

Beata Filipek

tel. 58 342 27 29, 668 670 900
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:b.filipek@domhouse.pl

Marta Grzebińska

tel. 58 342 27 29, 575 811 800
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:m.grzebinska@domhouse.pl

Katarzyna Jankowska

tel. 58 342 27 29, 728 247 445
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:k.jankowska@domhouse.pl

Katarzyna Komorek

tel. 58 342 27 29, 534 950 800
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:k.komorek@domhouse.pl

Joanna Kościuk

tel. 58 301 43 14, 535 037 700
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:j.kosciuk@domhouse.pl

Joanna Kozłowska

tel. 58 301 43 14, 728 806 476
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:j.kozlowska@domhouse.pl

Maria Kreft

tel. 58 301 43 14, 697 777 822
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:m.kreft@domhouse.pl

Leszek Kroplewski

tel. 58 526 23 88, 733 014 995
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:l.kroplewski@domhouse.pl

Marta Makulska

tel. 58 342 27 29, 690 941 400
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:m.makulska@domhouse.pl

Żaneta Marcinkowska

tel. 58 550 42 02, 668 021 800
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:z.marcinkowska@domhouse.pl

Ada Masłyk

tel. 58 550 42 02, 662 025 974
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:a.maslyk@domhouse.pl

Hanna Mendelewska

tel. 58 550 42 02, 883 374 237
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:h.mendelewska@domhouse.pl

Marcin Nieśpielak

tel. 58 550 42 02, 533 337 307
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:m.niespielak@domhouse.pl

Paweł Nowik

tel. 58 550 42 02, 697 777 829
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:p.nowik@domhouse.pl

Żaneta Paliwoda

tel. 58 526 23 88 , 535 440 530
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:z.paliwoda@domhouse.pl

Paweł Petkowski

tel. 58 550 42 02, 690 827 800
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:p.petkowski@domhouse.pl

Katarzyna Piotrowska

tel. 58 301 43 14, 535 631 100
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:k.piotrowska@domhouse.pl

Justyna Pogodzińska

tel. 58 526 23 88, 733 004 109
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:j.pogodzinska@domhouse.pl

Żaneta Polna

tel. 58 550 42 02, 696 461 288
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:z.polna@domhouse.pl

Justyna Pomaska

tel. 58 301 43 14, 668 691 800
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:j.pomaska@domhouse.pl

Kamila Potulska

tel. 58 526 23 88, 733 243 267
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:k.potulska@domhouse.pl

Monika Rędzińska

tel. 58 550 42 02, 666 947 160
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:m.redzinska@domhouse.pl

Krzysztof Rogała

tel. 58 526 23 88, 733 243 264
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:k.rogala@domhouse.pl

Urszula Rułkowska - Kempska

tel. 58 550 42 02, 668 034 134
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:u.kempska@domhouse.pl

Joanna Rzeszotarska

tel. 58 526 23 88, 733 216 788
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:j.rzeszotarska@domhouse.pl

Patryk Skiba

tel. 58 550 42 05, 883 374 234
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:p.skiba@domhouse.pl

Marek Szura

tel. 58 550 42 05, 883 374 233
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:m.szura@domhouse.pl

Janusz Tomczak

tel. 58 550 42 02, 696 461 286
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Pośrednik nr. lic. 9251

email:j.tomczak@domhouse.pl

Kamil Topór

tel. 58 550 42 02, 883 374 235
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:k.topor@domhouse.pl

Patrycja Witucka

tel. 58 526 23 88 , 728 461 617
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:p.witucka@domhouse.pl

Magdalena Żurawska

tel. 58 342 27 29, 668 692 400
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:m.zurawska@domhouse.pl

Marcin Żurawski

tel. 58 342 27 29, 884 988 138
Nr licencji zawodowej/Stanowisko: Agent nieruchomości

email:m.zurawski@domhouse.pl